Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Skip to content

6
Jūsu komentārs / Ваш комментарий

6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
newest oldest most voted
Ilze

Vēlreiz paldies Nik par šo iespēju. Fantastiska atmosfēra, fantastisks pasniedzējs. Paldies par tavu mieru un pacietību uz maniem muļķīgajiem jautājumiem. SUPER!!!!

Ruanda

Es piepildīju savu sen lolotu sapni, atklāju sev jaunu pasauli un sapratu, ka visu mūžu varēšu mācīties un mācīties. Super! Paldies par iespēju, Nik!

Ingrīda

Augstu novērtēju pasniedzēja Nika profesionalitāti un inteliģenci darbā ar kursantiem gan teorētiskajās, gan praktiskajās nodarbībās!
Beidzot sāku nojaust, ka varu likt fotoaparātam darīt tā, lai es sasniegtu tādu rezultātu, kādu vēlētos redzēt.
Paldies, Nik!

Diāna

Ļoti labs teorijas un prakses balanss. Divi mēneši paskrēja vēja spārniem, radot vēlmi mācīties vēl, jo kā izrādās, tad ”ne velna mēs par to fotogrāfēšanu nezīnām”. Paldies par zināšanām un jauko atmosfēru!!!!

Līga

Nik, Paldies Tev par tik skaistām bildēm☺️ Es tik šķirstu turp un atpakaļ un priecājos!😊 Tik skaisti mirkļi noķerti👍 Un ja kādam grūtāk saprast kā
smukāk iepozēt vai neveikli jūties, nesatraucies Niks parādīs!😊 Mēs tikāmies pirmo reizi, bet bij sajūta,ka sen zināmi, jo atmosfēra ir brīva un jutāmies ērti🍾Šī noteikti nebij mūsu pēdējā tikšanās to nu es zinu 100%🍾
Ja kāds man jautās vai zini labu fotogrāfu,tad noteikti teikšu jā- NIKS VĒBERS📸

Viktorija Zaretoka

Paldies Nik par bildēm. Sanāca super bildes. Jūs esat atraktīvs fotogrāfs!